wtorek, 12 sierpnia 2014

Początek kolekcji?

Witajcie Kochane Czytelniczki!

Jak mijają wakacje? U mnie dzieci coraz częściej wspominają o szkole.Czuję coraz bardziej,że kończą się wakacje, tym bardziej że zapowiadają koniec upałów.No cóż, wszystko co dobre, szybko się kończy.
Nie martwię się tym tak bardzo, bo brzydka pogoda sprawi,że będę miała więcej czasu na robótki i blogowanie.
            A dziś chcę Wam pokazać dzbanuszek do mleka z angielskiej porcelany. Basia go gdzieś wyszperała. Od zawsze podobała mi się ta porcelana i chyba ten mały dzbanuszek zapoczątkuje kolekcję. Zobaczę co uda mi się zdobyć. Marzy mi się komplet obiadowy. A na początek mojej kolekcji musi mi wystarczyć to cudeńko.Wnętrzarsko nie poczyniłam dużych zmian. Jedynie w pokoju dziennym przeszyłam zasłonki, które zostały zakupione w szmateksie. Są białe z delikatnym niebieskim haftem. Na oknach wyglądają tak:To tyle moje drogie. Pozdrawiam serdecznie. Kasia.


3 komentarze:

  1. Cudny dzbanuszek. Ja również zachwycam się tą porcelaną i z trudem powstrzymuję się aby czegoś nie kupić. Niestety dom nie z gumy i wszystkiego nie pomieści. Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak ta porcelana jest urocza....Życzę dużej kolekcji...Pa....

    OdpowiedzUsuń
  3. Witaj, Dzbanuszek uroczy.Mamy coś wspólnego - równieź rozpoczęłam kolekcję przepięknego fajansu.Rozpoczęłam od koloru niebieskiego.....cóź, dziś róźowy górą:)) Właśnie planujè post o tej porcelanie.A tymczasem zapraszam na Candy szczerepole@ blogspot.com Pozdrawiam Ania

    OdpowiedzUsuń