Dziś wrzucam zdjęcia kolejnej serwety,którą zrobiłam na zamówienie.
Szydełkowałam ją bardzo długo, prawie rok. Miałam trudne zadanie, bo
wzór musiałam odtworzyć sama. Jedynie do dyspozycji miałam starą,
porwaną serwetę.
Ten szydełkowy obrus był robiony w latach 60-tych. To było dla mnie ogromne wyzwanie.
Jednak podołałam temu zadaniu. A oto efekty tej pracy:
Pozdrawiam serdecznie:)
KAŚKA:)